Zadzwoń +48 601 410 185
Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 300zł
  • 0
  • 0
Zadzwoń +48 601 410 185
Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 300zł

ZWROT OPAKOWAŃ/ZERO WASTE

Szanowni Państwo,

W temacie bycia zero waste zawsze można lepiej i bardziej starać się by chronić zarówno przyszłe pokolenia jak i nasza Planetę przed zalaniem zużytych opakowań.

Badania i liczby porażają – rocznie w oceanach ginie ponad milion zwierząt. Około 50 tysięcy ton toreb plastikowych, które trafiają co roku do oceanu zabija ponad milion morskich ptaków i sto tysięcy morskich ssaków. Rocznie każdy mieszkaniec Europy i Ameryki Północnej generuje ok. 100 kg śmieci z plastiku, z których część trafia do oceanów. Aż 2 miliony ton śmieci trafia prawdopodobnie do lasów … Tylko 14 procent polskich śmieci jest poddawane recyklingowi, natomiast prawie 80 procent odpadów komunalnych trafia na składowiska (a stamtąd w część jest przenoszona wiatrem lub spływa rzekami do mórz i oceanów).

Poklepanie się po plecach i wytłumaczenie sobie, że jedna osoba nie jest w stanie nic zmienić nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Kropla draży skałę. Razem możemy więcej i w związku z tym uruchamiamy w naszym sklepiku zwrot opakowań. W ostatnim czasie udało nam się wprowadzić wiele rozwiązań, które są przyjazne zarówno dla ludzi jak i środowiska. Pakujemy w papier i szkło, wysyłamy paczuszki wypełnione pachnącym sianem, nie wysyłamy drukowanych faktur, broszur, ulotek itp; a teraz przyszedł czas na zwrot opakowań i ponowne wykorzystanie tak więc wystarczy, że :

  • wyślesz 7 opakowań szklanych na adres: Przedsiębiorstwo Projektowo-Inwestycyjne AJEDEN Sp. z o.o., ul. Kościelna 8, Korytowo, 73-222 Suliszewo,
  • napiszesz do nas na adres biuro@ajeden.pl z prośbą o kod na 30 zł (przy 7 opakowaniach ) na kolejne zakupy,
  • zabezpieczysz porządnie opakowania tak by dotarły do nas całe:)

My zajmiemy się resztą!


Zapisz się do naszego newslettera